JÍDELNÍ LÍSTEK

KOMPLETNÍ NABÍDKA RESTAURACE U DOUBKŮ

Ochotně připravíme jídla, která nejsou na jídelním lístku.
Můžete si předem objednat například pečenou husu, kačenu nebo masitá vepřová žebra.
 

Po velikých změnách v roce 1989 nastal příznivý čas i pro nás, rodinu Doubkových.

A tak jsme 9. května 1990 začali se stavbou naší vinárny. Jsme rodinný podnik,
celá rodina si ho společně vymyslela a vlastníma rukama
s pomocí přátel pod vedením mistra všech řemesel, rodinného přítele pana Jiřího Zímy i postavila. Rok po zahájení stavby jsme otevírali a 15. června 1991 jste přišli Vy, naši hosté. Dva roky nato jsme dostavěli letní terasu, penzion a parkoviště.

Sestavili jsme jídelní lístek, dali jídlům netradiční názvy (u většiny jídel je např. uvedena jejich skladba), abychom Vás překvapili netradičními kombinacemi, ale hlavně, aby Vám všem chutnalo. Nakupujeme suroviny u nejlepších výrobců.
K naší rychlé době patří i rychlá obsluha, protože náš host často spěchá za nákupy, na návštěvu, do zámků, do lesů a parků v okolí.

Rádi připravíme i jídla, která nejsou na jídelním lístku a na která máte chuť. S radostí proto přijmeme Vaši konkrétní objednávku – na pečenou husu nebo kačenu, na rybu z okolních rybníků, na uspořádání svatební, výroční nebo reprezentační firemní hostiny pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstnance ke slavnostním příležitostem.

Vždy jsme byli a jsme i nadále připraveni být tu pro Vás a udělat vše, co si jen můžete přát. Po takových hodech si možná budete chtít před další cestou odpočinout. A k tomu Vám nabízíme náš penzion. Máme nyní 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, každý pokoj má svou koupelnu, WC, LCD, WI-FI.
Už dnes se těšíme, že zase přijdete, a my Vám budeme moci posloužit,
jak jste si už za ta léta zvykli – ochotně, rychle, kvalitně, spolehlivě a s úsměvem.
 

Jídelní lístek ke stažení/vytištění, ve formátu PDF, zde – Jídelní lístek.

 

 
Čeština